Jak Zarabiać 300$ Dziennie

Wady i zalety stosowania strategii 60-sekundowej

Jedną z największych zalet handlu opcjami binarnymi jest duży wybór okresów ważności opcji. W przypadku handlu na platformach opcji binarnych zawsze mamy do czynienia z „okresem wygasania” zleceń. Mogą one zakończyć się o określonej godzinie, na koniec dnia, w kolejnym tygodniu, po godzinie, piętnastu minutach, pięciu minutach, dwóch minutach, 60 sekundach, itd. Prawdopodobnie najlepszy okresem ważności, do stosowania przez aktywnych traderów, którzy próbują zarobić na życie handlując opcjami binarnymi, jest tzw. 60-sekundowa strategia handlu. Nazwa tych opcji wywodzi się z faktu, iż wszystkie zlecenia wygasają po upływie 60 sekund, co pozwala inwestorom na realizację dużych ilości zleceń w ciągu dnia.

zegarek

Jak rozumieć handel 60-sekundowy

Pomijając czas ważności opcji, handel opcjami 60-sekundowymi nie różni się tak naprawdę niczym niż handel innymi dostępnymi opcjami. Sama idea sprowadza się do przewidywania czy kurs danego instrumentu wzrośnie lub spadnie do czasu zamknięcia pozycji. Jedną z zalet tego typu handlu stanowi fakt, że z góry wiemy jaka jest określona wypłata za wygraną pozycję – informacja o tym jest zwykle wyświetlana na ekranie.

Zalety 60-sekundowych zleceń

Największą zaletę w przypadku opisywanych zleceń stanowi możliwość otwierania dużych ilości pozycji w dni robocze. Przekłada się to na potencjalnie więcej wygranych zleceń i w efekcie większe zyski. Kolejny przykład zastosowania to sytuacja kiedy mamy obserwujemy silny trend, który wykorzystujemy otwierając kolejne pozycje zgodnie z nim. To bardzo popularna strategia, z której korzysta wielu profesjonalnych traderów i przynosi ona często duże sukcesy. Nie należy zapominać również o możliwości otwierania więcej niż jednej pozycji w ciągu 60 sekund, dzięki czemu można przykładowo otworzyć 60 pozycji w ciągu 60 sekund, kiedy to handlujemy zgodnie z trendem. Strategia ta może zakończyć się dla nas wysokim zyskiem. Krótki okres ważności oraz elastyczność oferowane przez opcje 60-sekundowe pozwalają graczom zyskać większą dynamiką w strategiach handlu.

Wady 60-sekundowych zleceń

Niestety największa zaleta opcji 60-sekundowych stanowi jednocześnie ich największą wadę. Możliwość otwierania dużych ilości pozycji może zakończyć się stratą znacznej ilości pieniędzy. Bardzo często nowi traderzy mają problemy z kontrolowaniem swojej żądzy otwierania nowych pozycji, co kończy się przeciążeniem. Jednak korzystając z dobrej strategii zarządzania stratami nie będziemy mieć problemów z pozycjami o krótkim okresie ważności.

Podsumowanie opcji 60-sekundowych

Biorąc pod uwagę cały powyższy opis, handel 60-sekundowymi opcjami binarnymi może stanowić świetny dodatek do naszego arsenału inwestora. Zalety przewyższają wady ze względu na to, że możemy korzystać tu z wielu strategii zamykania pozycji w połączeniu z ograniczeniem strat, dzięki czemu zwiększamy ilość pozycji zamkniętych z zyskiem. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do rejestracji na naszym forum opcji binarnych lub pozostawienia komentarza poniżej artykułu.

Gotowi na handel 60-sekundowy? Zobaczcie listę wskaźników do stosowania przy opcjach binarnych! Pamiętajcie o tym, że w przypadku pozycji o krótkim okresie ważności należy zawsze przy każdej pozycji skupić się na ruchach kursu oraz analizie technicznej. Zachęcam do odwiedzenia Strony ze wskaźnikami i zapoznania się z tymi wspaniałymi i całkowicie DARMOWYMI narzędziami, które są niezbędne dla każdego, kto tylko zamierza zarabiać na handlu dziennym!

Ciekawe Posty:

468 ad
Read previous post:
Jak wyeliminować ryzyko w czasie handlu?

Strategia odwrócenia ryzyka sprowadza się do stosowania techniki handlu ukierunkowanej na odwrócenie ryzyka w trakcie handlu. Jest to uważane za...

Close