Jak Zarabiać 300$ Dziennie

Jak zarabiać na opcjach binarnych?

Opcje binarne to „zakład” lub inwestycja w oparciu o ruchy cen akcji, walut, a nawet złota i srebra w określonym czasie. Osoba sprzedająca/kupująca opcję dokonuje wyboru – czy cena danej akcji lub waluty wzrośnie lub spadnie, a okres w którym ma to mieć miejsce może wynosić od wielu lat, aż do kilku minut. Ostatnio bardzo głośno jest o internetowych inwestycjach w handlu opcjami binarnymi typu „wszytko, albo nic” – w przypadku których można otrzymać ich wyniki w ciągu godziny.

waluta

Przy większości tych opcji wygrywamy albo pieniądze, albo procent proporcjonalny do naszej inwestycji w dany kontrakt, względem udziału innych brokerów w inwestycji – w konkretną walutę lub akcję. W przypadku opcji „wszystko, albo nic”, jeśli rynek nie będzie poruszał się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, stracimy całość pieniędzy zainwestowanych w daną akcję lub walutę. Jednak w przypadku niektórych opcji można otrzymać zwrot części pieniędzy (przykładowo: jeśli jakaś akcja lub waluta ma ocenę na poziomie 46, wtedy inwestując 10 USD na punkt procentowy, możemy zyskać 540 USD, albo stracić 460 USD).

Czytaj Dalej

3 rady jak zostać dobrym traderem

Poniższy tekst zajmuje się omówieniem handlu opcjami binarnymi – rad i sekretów z tym związanych. Jeśli jesteście zainteresowani handlem opcjami binarnymi, być może zechcecie zapoznać się z innymi artykułami na ten temat dostępnymi w sieci. Większość z was może dysponować pewną sensowną wiedzą na temat handlu opcjami binarnymi online. Problem polega na tym, że możecie nie znać najlepszych rad i sekretów, które są potrzebne do bycia na szczycie piramidy traderów. Po przeczytaniu tego artykułu zmienią się Wasze poglądy, ponieważ będziecie dysponować informacjami, żeby zostać najlepszymi traderami na rynku opcji binarnych.

trader

Zachowaj spokój

Pierwsza rada/sztuczka polega na tym, żeby zachować spokój w czasie handlu. Dla niektórych inwestorów jest to dość oczywiste, jednak nie dla wszystkich. W istocie, czynnik ten jest jednym z najważniejszych zmiennych decydujących o byciu dobrym traderem opcji binarnych. Jeśli spanikujecie, zniweczy to Wasze szanse na zdobycie pożądanych przez Was zysków. Zachowanie spokoju przez cały okres handlu sprawi, że dużo łatwiej będzie Wam skoncentrować się. Jest to coś czego chce każdy z nas, jednak nie jest to tak proste jak się wydaje. Sami przekonacie się o tym, że kiedy chodzi o pieniądze, można doświadczyć sporo nerwów i ekscytacji w trakcie handlu opcjami online.

Czytaj Dalej

Czym jest Digital?

Czytaj Dalej

Inwestor zawodowy – wywiad Humanisty na giełdzie

Czytaj Dalej

Spółki giełdowe okiem technika

Czytaj Dalej