Jak Zarabiać 300$ Dziennie

Jak zarabiać pieniądze handlując ropą, złotem i srebrem

Najpopularniejsza kategoria środków inwestycyjnych w przypadku współczesnego rynku opcji binarnych to pary walut oraz akcji, co często zostawia surowce i indeksy w cieniu rynku finansowego. Wiele osób nie rozumie, że handel pożądanymi surowcami może przynieść bardzo duże zyski i jest to doskonały sposób na to, aby stać się bardziej dynamicznym traderem opcji binarnych. Celem dzisiejszego artykułu jest zapewnienie traderom podstawowej wiedzy na temat wielkiej trójki surowców oraz tego, na co zwracać uwagę w trakcie handlu z ich udziałem.

11

Opcja ropy

W przypadku analizy ropy, będąc traderem opcji binarnych należy zwracać uwagę na dwa główne czynniki. Pierwszy z nich to wartość ekonomiczna ropy. Wielu z nas wie, że kiedy zasoby jakiegoś dobra są niskie, jego cena wzrośnie i na odwrót. Drugi czynnik na który zwracamy uwagę to wiadomości z działu polityki, które pomagają nam ocenić aktualną kondycję tego surowca i czynniki względne mające związek z wartością ropy. Handel ropą sprowadza się do popytu i podaży. Jeśli zastosujemy tu analizę fundamentalną, wtedy wzrosną nasze szanse na trafniejsze decyzje w handlu ropą.

Opcja złota

Złoto jest obecnie prawdopodobnie najbardziej cenionym surowcem na świecie i jego wartość oceniana jest na wyższą niż w przypadku innych surowców. Handel złotem można ułatwić, jeśli wiemy na co zwracać uwagę i rozumiemy podstawowe czynniki określające jego wartość. W przypadku handlu złotem doskonała korelacja widoczna jest w wartości dużych koncernów jubilerskich i ich akcji, ze względu na to, że cena złota w ok. 80% stanowi bezpośredni wynik całkowitych jego zasobów zgromadzonych w tym przemyśle. Jeśli wartości wspomnianych koncernów mają tendencję wzrostową, cena złota prawdopodobnie będzie podążać za tym trendem i również wzrośnie. Kolejny czynnik na który należy zwracać uwagę obserwując ceny złota to stopy procentowe. Kiedy stopy procentowe wzrastają, wiele osób inwestuje pieniądze w bardziej tradycyjne środki, takie jak indeksy i akcje, ponieważ w ich przypadku naliczane są odsetki – w przeciwieństwie do złota.

Opcja srebra

Srebro w dużym stopniu przypomina ropę, z tego względu, że jego cena stanowi bezpośredni wynik popytu i podaży. Kiedy popyt na srebro jest duży, cena tego surowca wzrasta eksponencjalnie, jednak w przypadku niskiego popytu na srebro – jego cena spada. Kolejny czynnik mający wpływ na cenę srebra to znaczni traderzy, który próbują wpłynąć na cenę srebra na rynku finansowych w określony sposób, tak aby otrzymywać wyższe dywidendy. W przypadku handlu srebrem ważne jest, aby zwracać uwagę na oficjalne wiadomości i analizować kondycję finansową tego surowca.

Handel surowcami może być doskonałym sposobem na zwiększenie sumy transakcji zakończonych sukcesem i stać się bardziej dynamicznym traderem. Ropa, złoto i srebro to najpopularniejsze i wykorzystywane w handlu surowce, zarówno przez dużych graczy na giełdzie, jak i prywatnych inwestorów. Wiedząc na co zwracać uwagę i jakie czynniki wpływają na wartość tych środków inwestycyjnych, znacznie wzrosną nasze szanse na zostanie skutecznym traderem na rynku opcji binarnych. Jeśli macie jakieś pytania lub komentarze, którymi chcielibyście się podzielić, prosimy o zamieszczenie ich poniżej.

Ciekawe Posty:

468 ad
Read previous post:
Jak zarobić 300€ w 15 minut?

Close